Referencje

Zobacz co nasi klienci o nas mówią

 • Z przyjemnością polecam Panią Monikę Dąbrowską. Jako jedna z niewielu doradców potrafiła poświecić mi czas, rzetelnie odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania i co najważniejsze, znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie. To wyróżnia P. Monikę na tle konkurencji i zapewnia komfort przyjemnej, bezproblemowej współpracy. Ilość zadowolonych klientów jak i kompetencje zdobyte podczas stażu pracy mówią same za siebie. Pracowitość, uczciwość i sumienność w relacji z klientem, to takie cechy które jak najbardziej mogę przypisać P. Monice. Jeszcze raz dziękuje za pomoc i przewiduje wiele lat owocnej współpracy! 

  ENGLISH EXPRESS JOHN LUCAS NIP: 7393925246
 • Witam. Jest to juz moj 3 leasing od Pani Eweliny z Clicklease. Warunki za każdym razem sa według innych kalkulacji najkorzystniejsze oraz indywidualnie negocjowane dotyczy to również ubezpieczen. Myślę że cytat "Rzeczy niemożliwe zalatwiane są od ręki a na cud trzeba poczekać dwa dni" jest w pełni adekwatny do postawy oraz mojego przypadku z szybkim kupnem i załatwieniem formalności. Jak najbardziej polecam i nigdy nie zboczę na inną stronę!;)

  Firma Profiagro Dawid
 • Współpraca z panią bardzo przyjemna i konkretna, szybka odpowiedź na pytania. Świetny kontakt , dobra znajomość rynku, profesjonalne podejście do tematu, szybka i skuteczna metoda działania, wszystko zostało przeprowadzone szybko i sprawnie. Pani Ewelina Warykiewicz to świetny partner, który dokłada wszelkich starań na każdym etapie procedur oraz wniosków- Zdecydowanie polecam każdemu takiego doradcę.

  Piotr Łukawski SOLVET
 • Z Panią Eweliną Warykiewicz współpracuję od 2017 roku w zakresie leasingu i ubezpieczeń pojazdów. Pomimo tego, że mieszkam na Podkarpaciu, swoje kroki skierowałem na Warmię i Mazury, gdzie wysoki poziom świadczonych przez Panią Ewelinę usług, takich jak obsługa klienta, dyspozycyjność, elastyczność oraz szybkość w działaniu są podstawą naszej współpracy.  

  Polecam panią Ewelinę Ewerykeiwicz jako solidnego partnera, świadczącego profesjonalne podejście do klienta i zachęcam do nawiązania współpracy z firmą, która jest godnym polecenia partnerem.

  Jarosław Nieć DRO/N Jarosław Nieć, NIP 8171391856
 • Współpraca z panią bardzo przyjemna i konkretna, szybka odpowiedź na pytania. Dostępność pani Eweliny w trakcie załatwiania leasingu siedem dni w tygodniu. Mimo że nasza firma była krótko na rynku udało się bez komplikacji załatwić wszystkie dokumenty. Spokojnie mogę polecić wszystkim współpracę z Panią Eweliną Warykiewicz.

  F&L Trans, NIP 5783117665
 • Witam jakiś czas temu skorzystałem z waszej oferty lizingu zostałem przekierowany do p.Moniki Dąbrowskiej Doradcy Klienta i byłem zachwycony jej obsługą poprowadziła mnie przez cały proces z pełnym profesjonalizmem Polecam państwa firmę moim znajomym a wyżej wymienioną panią ze szczególnym uznaniem za wykonaną pracę.Życzę dalszego rozwoju firmy i doceniania pracujących tam ludzi.

  KRZYSZTOF WALERON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KRZYŚ"
 • Bardzo fachowe doradztwo, szczerze polecam, leasing, to nie tylko płatność rat, ale trzeba również mieć świadomość, za co płacimy i jakie są dodatkowe opłaty. Najniższe raty nie są jednoznacznie wyznacznikiem najlepszego leasingu. Osobiście miałem przyjemność kontaktować się z Panem Mariuszem Doboszem – fachowo, krótko i na temat.
  POLECAM

  Grzegorz P.
 • Cała współpraca przebiegła bardzo fachowo i sprawnie. Na tyle jestem zadowolony, że poleciłem znajomemu. Nie zawahałbym się wejść we współpracę kolejny raz. Polecam każdemu

  Jarosław Nowak, prezes firmy MIMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rogoźno, NIP: 6060092925
 • Cała procedura od kontaktu po przygotowywanie dokumentów przebiegła bardzo sprawnie.Świetny kontakt,staranne podejście i dbałość o klienta.Serdecznie polecam oddział II Olsztyn i doradce p.Monike Dąbrowską.

  Maciej Kaliński P.H.U.Tir Serwis Maciej Kaliński nip.8882933406
 • Miałem przyjemność być obsługiwany przez Pana Mariusza, wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów, w pełni profesjonalnie. Polecam.

  Krzysztof M.
 • Profesjonalne doradzanie i dobranie odpowiedniego rozwiązania do moich oczekiwań. Polecam Pana Michała

  Mateusz Komorek
 • Zdecydowanie polecam współpracę z p. Michałem Kasprzyk, profesjonalny na każdym etapie. Leasing poszedł bardzo sprawnie, na pewno jeszcze skorzystamy!

  Gabriela Hulbój
 • Korzystałem z usług leasingowych oddziału w Rzeszowie.Współpraca z panią Dorotą Kasprzyk była sprawna i profesjonalna. Temat był nie typowy, ponieważ przedmiotem leasingu był samochód z obszaru USA.Pani Dorota wyszukała firmę leasingową która przyznała finansowanie, była pomocna na każdym etapie mojej sprawy. Bardzo sprawnie odpowiada na moje zapytania, służy pomocą. Jestem zadowolony z podjętej współpracy i kompleksowego doradztwa.Nie mam żadnych zastrzeżeń.

  Rafał Michalczyk WISCOM Rafał Michalczyk Nip: 8671967319
 • Pan Paweł jest najlepszy, szybki kontakt i jeszcze szybsza realizacja, decyzja jeszcze tego samego dnia, a autko odebrane 3 dni później. Polecam w 100%

  J.B.
 • Jestem zadowolony z poziomu usług jaki zaoferowała mi firma. W przyszłości będę chciał również skorzystać z jej usług.

  Dariusz Zaczkowski ELINFO SYSTEM Dariusz Zaczkowski, Gliwice, NIP: 9690119308
 • Polecam Pana Mariusza za profesjonalne podejście i dbałość o klienta. Cała procedura leasingowa przebiegła płynnie i w miłej atmosferze. W przyszłości na pewno skorzystam z Pana usług ????

  Biuro Rachunkowe TAXFIT NIP: 9691586236
 • Super Profesjonaliści doradzą, pomogą znajdą najlepsze rozwiązanie i sfinalizowanie transakcji i 100 % zadowolenia. Polecam.
  Szef tego oddziału to prawdziwy cudotwórca z rzeczy niemożliwych to tylko do niego.

  Rafał R.
 • Polecam, świetny kontakt , rzeczowe podejście do sprawy i mojego problemu .

  Damian Sowiński
 • Rekomenduję firmę za profesjonalne podejście do klienta, rzetelność, fachowe doradztwo i szybkość wykonani usługi. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam, raz jeszcze polecając.

  Kamila Sowa
 • Naprawdę polecam p. Michała jest kompetentny w swoim zawodzie.

  bakamax
 • Bardzo profesjonalnie podejście do klienta. Konkurencyjna oferta. Bardzo dobre ceny. Polecam.

  San Sebastian
 • MIESIĄC TEMU ZAKUPIŁEM CIĄGNIK SIODŁOWY ZA POŚREDNICTWEM PANI EWELINY WARYKIEWICZ JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE WSPÓŁPRACY I ZAANGAŻOWANIE PANI EWELINY DO TEMATU BYŁA NA KAŻDY TEL I ODPOWIADAŁA NA KAŻDE PYTANIA A BYŁO ICH TROCHĘ MIMO ŻE DZIAŁAŁA Z DRUGIEGO KOŃCA POLSKI TO WYKONANIE PODJĘTEJ SPRAWY BARDZO ZADOWALA POLECAM WSZYSTKIM  PANIĄ EWELINĘ  BARDZO MIŁA POGODNA ZORGANIZOWANA O KAŻDEJ PORZE WYKONUJE PODJĘTE ZADANIA Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM POLECAM POLECAM PANIE EWELINE.

   

   FIRMA HIUT MAZUR SŁAWOMIR RADZYŃ PODL.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją mojego zapytania, oraz o kontakt drogą telefoniczną lub elektroniczną. Zobacz politykę prywatności